AIKATAULU

Tapahtumapaikalle voit saapua klo 11.00 ja itse juoksut tapahtuu klo 11.45 – 18.00 välisenä aikana.

 

11:45 Kanat ja Munat 
11:50 Team OikijatLypsäjät 
11:55 Team Tunkkaa Tarakkaa
12:00 FOLK
12:05 Boxing Team
12:10 Niittyninjat 
12:15 Karhunperän Möröt 
12:20 Ojiksen Prinsessat 
12:25 Retkiryhmä Pelti Kiinni 
12:30 MeToopet 
10 min paussi lähtöajoissa 
12:40 Perässähiihtäjät
12:45 Suunnistajat 
12:50 Rönttähelekut 
12:55 Kestilän Koheltajat 
13:00 Lusmut 
13:05 Räpätätit 
13:10 Mankilan kylähullut 
13:15 Team Koivuperä 
13:20 Simotaikurit 
10 min paussi lähtöajoissa 
13:30 Pleijerit 
13:35 Team Kotiniemi 
13:40 Syöpäkerho 
13:45 Team Pleijerit 
13:50 Ryhmä Hau 
13:55 Farmijengi Maitohapposet
14:00 Team Ransteel 
14:05 Team PowerBoys 
14:10 Pirteät peipposet 
14:15 K-Market Pulkkila 
14:20 Muutki Kummat 
10 min paussi lähtöajoissa 
14:30 Wannabe a runner 
14:35 Fiilis 
14:40 Temmeksen toorikset 
14:45 Piippolan Farmittomat 
14:50 Team Juntunen 
14:55 Lusikkaperän samoojat
15:00 FC Sienestäjät 
15:05 Yöjuoksijat